Mějte své ocenění stále při sobě

17. 08. 2021, 13:47

Každý z nás zažil tu chvíli, kdy na táboře nebo jako účatsník ve školním poháru získal nějaké ocenění a s tím medaili. Ale kolikrát si tu medaili člověk na sebe pověsí, aby si připomněl, jaké to bylo, když ji získal? Visí vám někde v "síni slávy" nebo ji máte už jen pro pomátku odloženou v šuplíku?

Pokud budete chtít někomu udělat radost, ocenit ho při dosažení cíle apod., dejte mu naši medaili z pravé kůže, kterou vyrábíme jako průmyslově chráněný výrobek, tudíž se jedná o zcela ojedinělé řešení.

Například váš malý šikovný fotbalista si ji může sám přišít na tašku, ve které chodí na tréninky, a tak si při chystání vždy vzpomene, za co ji dostal a hned se bude na další víc těšit a nebude to jen o té chvilce slávy na stupních vítězů.

Dodáváme tyto medaile i na dětské tábory, kde si děti užití ocenění, medaili si přilepí a přišijí například na oblíbený batoh a ta bude tím pádem "chodit" stále s nimi a budou vzpomínat na fajn prožitou část prázdnin a třeba i na úkol, za který ji dostaly.

Vaše

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím