Náš příběh

Náš příběh

02. 12. 2020, 21:15

Jednoho dne si takhle koupíte chatu. Je v takovém stavu, že ji proběhnete tak rychle, že si o nějaký ten hřebík protrhnete oblíbené džíny. V tu chvíli si vzpomenete na okamžik, kdy jste si koupili po pěti letech tepláky, ve kterých se cítíte dobře a jste rádi, že Vám sedí. Netrvá to dlouho, tedy asi dva až tři dny, kdy si nevšimnete v garáži opět malé ostré věci. A je to! Zase díra. Takových okamžiků naleznete ve svém uspěchaném životě určitě hodně. Přesně tyto okamžiky nás přivedli na myšlenku. Udělat nášivku, lidově (nikoli hanlivě) záplatu, za kterou se nebudete stydět ani na prémiových značkách Vašeho oblečení, případně módního doplňku. Uděláte ze své poškozené, často oblíbené věci něco, na co se budete těšit, až ji budete mít opět na sobě, případně u sebe.

V první fázi jsme mysleli opravdu výhradně na toto, ale myšlenky nás zavedli ještě o kousek dále. Co takhle obšťastnit děti, mladé i starší generace. Z tohoto důvodu jsme do kolekce zařadili dětské a ostatní motivy.

Na našich nášivkách se můžete těšit na neustále nové motivy, ať už počítačem upravené, tak ručně kreslené.

Naše nášivky jsou z pravé kůže a jsou tak velmi kvalitní. Můžete je prát i žehlit.

Součástí každé nášivky je také lepidlo. Věřte nebo ne. Vyzkoušeli jsme jich celou řadu a vybrali pro Vás to, které bylo z našeho pohledu nejlepší. No co naplat, také nejdražší smiley. Vydrží praní i žehlení.

Tímto lepidlem můžete nášivku přilepit, a to bez nutnosti šití. Pro zdatné, nebo jen pro ty, kteří si to chtějí zkusit, však doporučujeme použití jehly a šití. Ty jsou také součástí každého balíčku. Okraje budou lépe držet a více vydrží.  

Neustále pro Vás budeme připravovat nové inovace, například v podobě luminiscenčních nití, apod.

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.